Kadıköy Bilgisayar Tamircisi | Uzman Kadro ile Hızlı ve Garantili Servis

Laptopapple ürünleritabletcep telefonumonitörmasaüstü bilgisayar ve all in one pc (aio) üzerine tamir ve yedek parça satışı konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 20 yıldır çözüm sunmaktayız.

all in one pc tamiriServisimize gelen ürünlerin arıza tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

SıfırHata Teknoloji Tamir Çözüm Merkezi, İstanbul'da bulunan özel teknik servisleri arasında en çok tavsiye edilen, İstanbul'da ulaşımı oldukça kolay ve hızlı hizmet veren bir teknik servisidir.

Toptan Fiyatına Notebook Yedek Parça Satışı

Sıfır Hata; Gerek son kullanıcı gerekse bayilere notebook yedek parçalarını (batarya, klavye, adaptör, fan, menteşe, ekran) toptan fiyatına satışını yapan tedarikçi firmalardan biridir. İthalatçı firma olduğumuzdan satışını yaptığımız laptop yedek parçaların fiyatı diğer firmalara nazaran daha uygundur. Ürünlerimiz, A KALİTE olup, 1 YIL GARANTİ kapsamındadır.

Neden Sıfır Hata ?

Sıfır HataLaptopapple ürünleritabletcep telefonumonitörmasaüstü bilgisayar ve all in one pc (aio) üzerine yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetleri vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Sıfır Hata; Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesini benimsemiş, tamir, bakım ve satış alanlarında iş süreçleri ve prosedürlerimizi sürekli yenileyerek Türkiye 'nin önde gelen bilişim firmalarından biridir.

İstanbul Kadıköy 'de iki şubesi ile birlikte, Türkiye 'de ki kurumsal firma, kurum, bayi ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 20 yıllık tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile garantili laptop / notebook tamiri ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.