Laptop Şarj Soket Değişimi / Tamiri | Uzman Kadro ile Hızlı Servis

Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) değişimi ve tamiri hizmeti veren firmamız; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Acer, Asus, Casper, Dell, Exper, Hp, Lg, Lenovo, Samsung, Toshiba ve Sony Vaio laptoplarınızın şarj soketi giriş yeri tamiri ve değişimi işlemlerini 1 yıl parça - 6 ay işçilik garantisi vererek tamir etmekteyiz.

laptop şark soket değişimi tamiri

Servisimize getireceğiniz notebooklarınızın tüm arızalarını ücretsiz olarak tespit eder onay aldığımız takdirde tamir işlemine başlarız. Onayı alınmayan notebook tamirine ücret almayız. Laptop Tamiri sürecimiz 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Laptop şarj olmuyorsa burada ki işlem adaptörün girdiği yer yani şarj soketinin girdiği yer ya kırılmış ya da bozulmuş olabilir. Bu durumda şarj soketi giriş yerinin yapılabiliyorsa tamiri olmuyorsa yenisi ile değişim işlemidir.

Laptop Şarj Soketi Giriş Yeri Tamiri Değişimi Fiyatı Ne Kadardır ?

Laptop şarj soketi giriş yeri tamiri fiyatları marka ve model bilgisine göre değişkenlik göstermektedir. Ama ortalama fiyatları 100-150 TL aralığındadır.

Notebook Tamiri Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Neden Sıfır Hata ?

Sıfır HataLaptopapple ürünleritabletcep telefonumonitörmasaüstü bilgisayar ve all in one pc (aio) üzerine yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetleri vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Sıfır Hata; Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesini benimsemiş, tamir, bakım ve satış alanlarında iş süreçleri ve prosedürlerimizi sürekli yenileyerek Türkiye 'nin önde gelen bilişim firmalarından biridir.

İstanbul Kadıköy 'de iki şubesi ile birlikte, Türkiye 'de ki kurumsal firma, kurum, bayi ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 20 yıllık tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile garantili laptop / notebook tamiri ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Not: İstanbul Kadıköy 'de bir çok bilgisayar, cep telefonu, laptop, macbook tamir ve yedek parça satışı yapan firmalar varken gerek cihazınız gerekse verileriniz için çalışacağınız firmayı iyi araştırın.

Google 'da ki Laptop Tamiri Etiketlerimiz ve Hizmetlerimiz

Laptop şarj soketi temassızlık

Laptop şarj soketi oynuyor

Laptop şarj soketi ısınıyor

Asus Laptop Şarj Soketi değişimi fiyat

Laptop Şarj Soketi degistirme

Laptop Şarj Soketi

Laptop Şarj girişi yandı

Lenovo Şarj Soketi Değişimi fiyatı

kadıköy bilgisayar tamircisi