Monitör Tamiri Kadıköy | Sıfır Hata Teknoloji Çözüm Merkezi

Monitör tamiri konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 20 yıldır çözüm sunmaktayız. Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde marka model gözetmeden led, lcd, crt gibi tüm monitörlerin tamirini garantili olarak yapmaktayız.

Sıfır Hata teknik servisine onarım için getirdiğiniz LED LCD QLED OLED monitörleriniz en kısa süre içerisinde bakımları yapılıp ve monitör tamiri edilip siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

monitör tamiriArızalı monitörlerinizi teknik servisimize getirdiğinizde, monitör hakkındaki bilgileri ve arızayı siz değerli müşterilerimizden dinliyor ve sisteme kayıt altına alıyoruz. Daha sonra Sıfır Hata teknik servisimizde monitörünüzün arıza ve problem tespiti yapılarak siz değerli müşterilerimize geri dönüş sağlanmaktadır. Onay verdiğiniz taktirde monitörünüz en geç iki gün içerisinde (parça bekleme veya test durumları hariç) sizlere teslim edilmektedir.

Neden Sıfır Hata ?

Sıfır HataLaptopapple ürünleritabletcep telefonumonitörmasaüstü bilgisayar ve all in one pc (aio) üzerine yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetleri vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Sıfır Hata; Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesini benimsemiş, tamir, bakım ve satış alanlarında iş süreçleri ve prosedürlerimizi sürekli yenileyerek Türkiye 'nin önde gelen bilişim firmalarından biridir.

İstanbul Kadıköy 'de iki şubesi ile birlikte, Türkiye 'de ki kurumsal firma, kurum, bayi ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 20 yıllık tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile garantili notebbok tamiri ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.