Türkiye 'nin En Büyük Notebook Yedek Parça Tedarikçisi

Sıfır Hata; Gerek son kullanıcı gerekse bayilere notebook yedek parçalarını (batarya, klavye, adaptör, fan, menteşe, ekran) toptan fiyatına satışını yapan tedarikçi firmalardan biridir. İthalatçı firma olduğumuzdan satışını yaptığımız laptop yedek parçaların fiyatı diğer firmalara nazaran daha uygundur. Ürünlerimiz, A KALİTE olup, 1 YIL GARANTİ kapsamındadır.

Sitede ki rakamlar ortalama fiyatlardır, aradığınız ürünün net fiyatını öğrenmek için bizlere 0549 348 51 20 yada 0216 346 07 01 ulaşarak anında fiyat alabilirsiniz.

Bayilere Özel Fiyatlar

Sıfırhata olarak Türkiye 'nin bir çok yerinde bayimiz vardır. İsterseniz sizde bayimiz olabilir, bu sayede daha çok kazanabilirsiniz.

Sıfır Hata Kimdir ?

Sıfır HataLaptopapple ürünleritabletcep telefonumonitörmasaüstü bilgisayar ve all in one pc (aio) üzerine toptan fiyatına yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetleri vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesini benimsemiş, tamir, bakım ve satış alanlarında iş süreçleri ve prosedürlerimizi sürekli yenileyerek Türkiye 'nin önde gelen bilişim firmalarından biridir.

İstanbul Kadıköy 'de iki şubesi ile birlikte, Türkiye 'de ki kurumsal firma, kurum, bayi ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 20 yıllık tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.