All in One Pc Tamiri - Uzman Kadro - Uygun Fiyat | Sıfır Hata

All in one pc tamiri konusunda İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye 'de ki, son kullanıcı, firma, şirket ve kurumlara tam 20 yıldır çözüm sunmaktayız. Uzman kadromuz ve gerekli teknik ekipmanlarımız ile tam donanımlı olan servisimizde marka model gözetmeden all in one pc tamiri yapmaktayız.

all in one pc tamiriServisimize gelen ürünlerin arıza tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir.

Neden Sıfır Hata ?

Sıfır HataLaptopapple ürünleritabletcep telefonumonitörmasaüstü bilgisayar ve all in one pc (aio) üzerine yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetleri vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Sıfır Hata; Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesini benimsemiş, tamir, bakım ve satış alanlarında iş süreçleri ve prosedürlerimizi sürekli yenileyerek Türkiye 'nin önde gelen bilişim firmalarından biridir.

İstanbul Kadıköy 'de iki şubesi ile birlikte, Türkiye 'de ki kurumsal firma, kurum, bayi ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 20 yıllık tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile garantili notebbok tamiri ve teknik servis hizmeti vermekteyiz.