Casper Cep Telefonu Tamiri | Garantili Teknik Servis Hizmeti

Casper cep telefonu tamiri konusunda uzmanlaşmış Sıfır Hata, İstanbul Kadıköy başta olmak üzere Türkiye 'nin heryerinde ki kurumlar, firmalar, bayiler ve son kullanıcılara marka model gözetmeksizin arızalı olan AsusCasperHuaweiLgLenovoSonyiPhone ve Samsung cep telefonlarının her türlü tamir işlemini (anakart, şarj giriş soketi, mikrofon, ses açma-kapama, kamera, wifi vb.) ve ekran değişimi işlemini garanti dahilinde ve en uygun fiyat avantajı ile tamir etmekteyiz.

casper cep telefonu tamiri

20 yıllık tecrübesi ile bu sektörde olan Sıfır Hata; Uygun fiyat, teknik ekipman, garantili işçilik, hızlı servis ve uzman kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Casper Cep Telefonu Tamir Fiyatları Ne Kadar ?

Casper cep telefonunuzun tamir fiyatları için bizleri 0216 346 07 01 den arayarak anında fiyat alabilirsiniz.

30 Dk'da Ekran Cam Değişimi

Arızalı olan casper cep telefonunuzun ekran cam değişimi işlemini gözünüzün önünde ve 30 dk içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışından gönderilen cihazların ekranları yine 30 dk içerisinde değiştiriyor ve aynı gün tekrar kargo ile gönderim yapıyoruz

Ekran Değişim Sonrası Garanti Var Mı ?

Casper cep telefonu ekran değişimi yapıldıktan sonra, renk, çözünürlük ve parlaklık değerleri olarak cihazınızda bulunan eski kranla birebir aynı değeri taşımaktadır. Bunun aksi olduğu durumda BİRE BİR DEĞİŞİM GARANTİSİ mevcuttur.

casper cep telefonu tamiri kadıköyKadıköy 'de bir çok casper cep telefonu tamiri yapan firmalar varken cihazınızı vereceğiniz firmayı iyice araştırın cihazınızı profesyonel olmayan ellere bırakmayın.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

HAYIR. Ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez.

Casper Cep Telefonlarında Verdiğimiz Hizmetler;

  • casper Ön Cam Değişimi
  • casper Ekran Değişimi
  • casper Kasa Değişimi
  • casper Mikrofon Tamiri, Değişimi
  • casper Kulaklık Tamiri, Değişimi
  • casper Şarj Giriş Yeri Tamiri
  • casper Kamera Değişimi
  • casper Yazılım Yükseltme Android Lollipop – Kitkat – Marshmallow
  • casper Rom Atma, Downgrade
  • casper Power Tuşu Tamir Değişimi

Neden Sıfır Hata ?

Sıfır Hata; Laptop, apple ürünleri, tablet, cep telefonu, monitör, masaüstü bilgisayar ve all in one pc (aio) üzerine yedek parça satışı, bakım ve tamir hizmetleri vermekte olan kurumsal bir bilgisayar firmasıdır.

Sıfır Hata; Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesini benimsemiş, tamir, bakım ve satış alanlarında iş süreçleri ve prosedürlerimizi sürekli yenileyerek Türkiye 'nin önde gelen bilişim firmalarından biridir.

İstanbul Kadıköy 'de iki şubesi ile birlikte, Türkiye 'de ki kurumsal firma, kurum, bayi ve son kullanıcılara; Uzman teknik kadromuz, 20 yıllık tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile garantili teknik servis hizmeti vermekteyiz.

casper servisi kadıköy